HistroriaPsychikaHodowlaTresuraFotogaleriaKontaktExtra-s


          

Pomagajmy zwierzętom

Drodzy państwo pragniemy zachęcić was do przyłączenia się do naszej akcji pt. "Przyjaciel pies" która przeprowadzamy min. z towarzystwem opieki nad zwierzętami, komenda miejska policji, gazeta wyborcza, radiem rmffm, wirtualna polska, firma eukanuba oraz agencja reklamowa aqrat. Akcja ma na celu edukacje dzieci i młodzieży jak traktować i zachowywać się w obecności zwierząt a także zapewnienia zwierzętom pożywienia i dachu nad głowa.

Przeprowadzamy ja w szkołach , przedszkolach a także na wszelkich imprezach okolicznościowych. Jeżeli zdołamy was tym zachęcić, prosimy o kontakt tylko i wyłącznie e-mail owczarkibiale@o2.pl jeżeli nie maja państwo zbyt dużo czasu a chcielibyście pomoc to możecie to uczynić dzwoniąc na nr: 0700888568 który należy do polskiego towarzystwa opieki nad zwierzętami. Koszt wynosi 6,21zl+vat a przeznaczany jest na pomoc dla zwierząt (warunek: ukonczone 18lat!)

Mogą również państwo pomoc w bardzo prosty sposób wysyłając e-karke (jest całkowicie bezpłatna) do swoich znajomych być może dzięki wam oni też zechcą pomoc.
Serdecznie państwu dziękujemy w imieniu biednych zwierzątek które niestety nie mogą wam tego powiedzieć.

P.S. Natomiast jeżeli chcieli by państwo zaangażować się osobiście to zapraszamy na stronę www.toz.pl

 

 
Aby wysłać tą e-kartkę kliknij TUTAJ